Kuzhina Komlet

Shitet nga: Amir 05 Pri 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Urgjentisht shes kuzhine me qmim shume te volitshem me paisjet elektrike :Enelarese per 12 persona,dhe frigirifer me friz,dhe shporeti me pllake qelqi te rafshet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim