LLUSTERA ANTIK - VINTAGE

Shitet nga: Rinori 06 Pri 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera

Shes - 2 llustera identik te cilet jan shum te ruajtur me xhama origjional dhe pa as nje defekt.

Qmimi:

Per 2 = 25€
Per 1 = 15€

Mund te kontaktoni ne:

045 / 387 084
045 / 633 181
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim