Llampë

Shitet nga: artan 10 Maj 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Llampa eshte shume e ruajtur dhe shume e pershtatshme per punë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim