Llustera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Domi -Ndriçime-Chandelier 16 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
RISI !
U hap dyçani i ndriçimeve dekorative per shtepi,
lokale afariste ,restorane ,hotele ,kopshte.Llampa te ndryshme ,
Bëjmë shitjen me shumicë dhe pakicë ,

Na vizitoni ne Rrugen Kodra e Trimave ,Magjistrale Prishtinë - Podujevë (perball tregut te kafshëve)
+37744353170
+37744130557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim