Luhatëse për fëmij në gjendje perfekte

Shitet nga: Nazmi 11 Gsh 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet luhatëse për fëmij në gjendje perfekte.
E përshtatshme për hapsira të gjelbëruara (me bari) dhe hapsira me beton, pllaka apo kubëza.
Tel për kontakt: 044 599 00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim