M O L E R Agimi 0.50 m² , , FASADA . .GLET , ,

Shitet nga: Agim 13 Mar 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
. Bejm ngjyrosjen e Objekteve te medha , Ndertesave , Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor , Renovime dhe Riparime , , ,punojm FASADA , , ,GLET dhe KNAUF.......me shume pervoj ne kete profesion............. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme..............Na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone ......... tel . . . . +377 45 84 60 40 ..viber ------ +386 49 83 76 77 . . . viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim