MOBILET DHE TEPIHAT

Shitet nga: Agim 19 Sht 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten mobilet dhe tepihet. Shiten te gjitha se bashku ose ndaras.
Cmimi sipas marreveshjes

Tel: 044/181-500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim