MOBILJE 3,2 DHE 1

Shitet nga: xxxx 05 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes mobilje pak te perdorura per arsyje te nderrimit te vendbanimit.. Te interesuarit te lajmerohen ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim