Marojm dyrve dhe gilinderave te metalit

Shitet nga: toti 30 Maj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Marojm dyrve dhe gilinderave te metalit dhe shum modele te tjera nr. 049542112 & 045891344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim