Mbulesa per kauqa

Shitet nga: xxxxx 31 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera

Shes mbulesa per dy tresha dhe nje fotele jane te perdorura shume pak ngjyre kafe e mbyllt ,shiten urgjent me cmim te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim