Mikroval samsung dhe tavolin druri punim dore

Shitet nga: kkk 17 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Mikroval samsung dhe tavolin druri punim dore ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim