Mjetet per dugoj frizeri me rafte karrika pasqyra

Shitet nga: Londrim Hoti 13 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Per te pare me poshte se si duken mjetet e dugojes do te shihni nw foto karriget jane shum komode te pershtatshme ngjyr krem dhe jane mjaft te ruajtura, pasqyret jane thuajse te reja poashtu raftet jane ngjyre krem. Kam nje ulese per pritje eshte 120cm e gjate eshte shum e pershtatshme. Me kontaktoni ne numrin 045519815 krejt keto kushtojna 500euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim