Mobile 3-3-1, komoda dhe tavolina

Shitet nga: Sami 02 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten mobilet 2 treshe te cilat shtrohen dhe 1 nishe. Komoda komplet si dhe tavolina.

Pres bleres serioz.

Thir edhe ne viber
+38649158242
+38649200040
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim