Mobile dhe Kuzhin

Shitet nga: Jaha 12 Pri 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes Mobile te ndryshme dhe Kuzhin. Te gjitha jan ne gjendje shume te mire dhe qmimi eshte shume i volitshem.
Per gjdo informat shtes ju lutem me kontaktoni ne kete numer te telefonit
+37744862207
Ju faleminderit

Jaha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim