Mobileria-GETI

Shitet nga: Jeton 08 Mar 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Mobileria-GETI: Riparojme te gjitha llojet e kauqave. separeve. tabureteve/ etj
Mobileria-GETI: Prodhojme tavlona disa lloje te kauqeve etj
Per me shum un te njoftoheni permes FaceBook-ut www.facebook.com/MobileriaGeti
Ose ne VIBER dhe TEL
Viber: 0038649284995
Tel : 044/284-995

Transporti GRATIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim