Mobilet

Shitet nga: Driton 06 Shk 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten mobilet: Garnitur, kuzhinë, orman për rreoba, tavolin per ushqim, orman per këpuca dhe elind 2.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim