Mobilje 50% 0ff deri ne 75% Off

Shitet nga: Florent 11 Pri 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Mobilje te ndryshme me qmim te pergjysmuar 50% si: tavolina per dhome dite modele te reja,
Paradhom me pasqyr,Rafte dekorues,Komodin e vogel per Tv.Komodin e madhe 4 pjesesh per tv etj.te gjitha me qmim 50% off.Disa prodhime veq jan te shitura .Komodina per kepuc per 12 dhe 16 pal kepuc.te gjitha me zbritje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim