Mobilje-Karriga kuzhine-dyshek gjumi-varese etj

Shitet nga: Linda 25 Pri 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Foto1, cmimi 500 euro
F2: Shtrati, dysheku, komodina dhe anesoret = 500 euro
F3: Karrigat, 6 cope = 200 euro
F4: varesja per jakne = 70 euro
F5: tavoline e madhe = 80 euro
Shiten edhe ndamas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim