Mobilje dy tre ulese dhe nje fotele ne gjendje s..

Shitet nga: Defrim 23 Shk 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Mobilje, dy tre ulese dhe nje fotele ne gjendje shum te mire.

cmimi: 400Euro
Mund ti shikoni cdo dite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim