Mobilje ne shitje

Shitet nga: Sabri 27 Sht 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Mobile per dhoma , trapizeri , dhe sallonÇmimi : Sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim