Mobilje per shtepi

Shitet nga: Sabri 16 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Mobilje per sallon , dhome gjumi , trapezari dhe kuzhine. Jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim