Mobilje te ndryshme

Shitet nga: ️Driton 06 Dhj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes 1 tavoline 1 komode televizorit 2 tepiha 1 Kolice per femije dhe mulesa per kauqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim