Mobilje te perdorura 1200 Euro

Shitet nga: Astrit 10 Jan 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes mobilje te perdorura komplet qysh doken ne foto me kuzhin komplet me me mjete maqina e eneve shporet dhe frigorifer jan te perdorura.Jon dy komplete ulse 1.2.3 nuk kane gervishje.Mobilet gjenden ne ulpian mrapa AAK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim