Mobilje

Shitet nga: genc 07 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten orendit jane ne gjendje shuume te mir jane shume pak te perdorura..
Mund te shiten dhe ndaras..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim