Mobilje

Shitet nga: Flamur 24 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes dy krevate ne gjendje shume te mire,materiali fiber qe per mirembajtje eshte shume i lehte,mund te shfrytezohet poashtu edhe per fjetje(per nje person pa u shtrire fare) dhe ka mekanizmin per shtrirje i cili mund shfrytezohet per fjetjen e tre personave 250euro -- 2tshtreterit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim