Mobilje

Shitet nga: Sabri 17 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes mobilet tresh dysh dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim