Moler Riparim i mobileve dhe pastrim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Riparoj mobile 30 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kryejm keto sherbime riparojm mobile ,moler dhe pastrojm ndertesa banesa ose shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim