Moler profesionalist Tel:..

Shitet nga: N,T,P, MOLERAJ...colors 24 Maj 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Moler profesionalist
bëjmë lyerje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojme te gjitha punët e moleraj,
ofrojmë kataloge ngjyrash.
Gjendemi ne Prishtinë
MOB 044 296 933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim