Ndriqimin per objekte afariste (PANOJME EDHE KOM..

Shitet nga: Privat 28 Mar 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes Ndriqimin per objekte afariste sasia 280 cope dimensioni 60x60 te gjitha jan me 4 neona dhe me trafo te veten , jane ne gjendje te shkelqyer kontakti 045661111 prej ores 9:00-20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim