Orendi shtepiake

Shitet nga: Don 20 Pri 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kuzhine , komode per TV dhe tavoline e bukes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim