Orman i bardhe per dhome te fjetjes, mobilje per..

Shitet nga: edita bajrami 13 Shk 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
orman i bardhe me hapesire te mjaftueshme per cift.,(250 €).perbehet nga dy pjese
orman, dhe tavoline pune per dhome te femijeve.(150 €)
Çmimi i blerjes komplet 350 €,ndaras 400 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim