Orman plus komodine me pasqyre

Shitet nga: Naim 14 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes ormanin dhe komodinen me pasqyre ne gjendje te mire. Qmimi eshte i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim