Orman

Shitet nga: Burimi 20 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes ormanin per shfytezim per koridor ose dhome gjumi.
I ri pa asnje demtim dhe mjaft funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim