PARKET LAMINAT DYER dekorime unikate

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PARKET , LAMINAT , DYER , dekorime unikate 03 Dhj 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitje dhe montim : PARKET , LAMINAT , DYER , dekorime unikate

Adresa : Prishtine,
Rruga : Lidhja e Prizrenit ( ish reka - afer tregut te gjelbert 150 m )

Facebook : 3Dekor Home
ose
TreDekor Home
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim