Parket, Laminat..N.P.SH HOTI/DESIGN

Shitet nga: besim 08 Shk 05:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Për një Ambient më të Shëndosh Zgjedhje e përkryer për çdo shtëpi apo banes !
• Pa pluhur dhe Alergji !
• Ju me gjasë do të bleni Parket vetëm një herë në jetën Tuaj !
• Mendoni për këtë !
Firma e specializuar për Parket
N.N.P Hotif/Design
• Shitjen,montimin e Parketit
• Gdhendjen e parketit
• Shitjen,montimin e Laminatit
• Restaurimin dhe riparimin e të gjitha llojeve të Parketit
Ngjyrosjen e Parketit me ngjyra speciale........
• Parketi i juaj së shpejti do të duket i Ri.
Traditë mbi 50 Vjeqare......
Garancion 10 Vite.
Info:045 32 00 30
044 948 770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim