Perde Rolo Zeber

Shitet nga: lulzim 18 Shk 06:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
.
PERDET ZEBRA JANE HIT NE TREGUN BOTROR TE ENTERIERIT.MUNDE TA
ERSOJNE DHOMEN APO HAPSIREN KU MONTOHEN DERI 97 PERQINDE NE NJE POZITE KU JANE VIJAT E NDRITSHME DRITA E DHOMES ESHTE NORMALE.KEMI MATERJALE TE ATESTUARA NGA HOLANDA, DHE MATERJALE KUALITATIVE NGA TAIWANI DHE KOREJA E JUGUT.KEMI PERDE SHUM LLOJE NJA 8O DEZENE ME QMIM 23 EURO METRA METRA KATROR. KTO PERDE JANE TE PERSHTATSHME PER KAFITERI RESTORANE
ZYRE SALLONE TE DASMAVE PERUKERI SALLONE TE MOBILJEVE BASTORE
ETJ,ETJ,
OFERT EKSKLUZIVE.PERDE EKSKLUZIVE NGA MATERJALI I HOLANDES
TE GJITHA INFORMATAT MUNDE TI MERRNI NE TEL..049 148 991 dhe 044 148 991 waiber +37744148991.
DIASPOR MOS HUDHNI KOHE DHE PARA KOT VERTETONI PSE NE JEMI ME TE LIRET.
PER SASI QMIMI MUND TE DISKUTOHET.

OFERT EKSKLUZIVE NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET PERDEN QMIMI ESHTE VETEM 18 EURO METRA KATROR
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE VETEM 23 EURO METREN KATROR.
DIASPOR MERNI TEK NE PERDET ZEBRA
SE JANE ME LIRE SE NE SHTETET KU JETONI DHE PUNONI.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim