Perde Zebra Roleta Finesa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Roleta Finesa 19 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
MIRË SE VINI!
Nëse dëshironi që shtëpia juaj të jetë e freskët dhe elegante, zgjedhni roletat dhe perdet e bukura dhe cilësore të Roleta FINESA. Cilësia e produkteve tona është unike dhe e dëshmuar. Cilësia jonë garancë e kënaqësisë tuaj. Kënaqësia juaj motiv për suksesin tonë.

Modeli i Perdeve zebra osht momentalisht me i kerkumi ne tregun ton dhe me gjer.
Ju Ofrojm shumllojshmerin e ngjyrave qe do te pershtaten lehtësisht me ambientin e shtepis tuaj Do tju mbroj nga rrezet e djellit dhe do ti jap nje bukuri ambientit tuaj.
Matja Transporti dhe montimi behet nga stafi profesional i kompanis ton dhe kan garancion 2 Vjeqar.

Ne posedojm te gjitha llojet e perdeve dhe roletave per me shum mund te na gjeni ne www.roleta-finesa.com
ose ne fb Roleta Finesa

044406655 049744445
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA ,RCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VO , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MELKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fg..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim