Pllafon Armstrong 5euro m2

Shitet nga: Adonis 03 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
34 m2 pllafon (armstrong) bashk me kontrukcion te shinave dhe ndriqimin. Qmontimin duhet ta boni vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim