Prodhojm:TAVOLINA,KARRIGE,SEPARE,SHANKERICA,etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Petrova Comerc 19 Nën 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige,dhe separe te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me porosi.per me shum vizito ne facebook Fabrika per perpunimin e drurit''Petrova Comerc'' .kontaktoni ne 044-271-357.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim