Produkte Italiane nga Inox

Shitet nga: Ble Shpk Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Ble sh.p.k sjelle ne tregun e Kosoves produkte nga materiali Inox, material i cili eshte shume kualitativ dhe nuk ndryshket.

Te gjitha produktet jane Italiane. Te pershtatshme per Hotele, Restorante, dhe Amviseri.

Shesim me shumice dhe pakice.

Dyqani jone gjendet ne Prishtine, ne rrugen Bajram Kelmendi (tek 4 Llullat) 150 metra ne ane te djathte.

Hashtags:
produkte restorant restaurant ushqim pjata hotel amviseri italiane embelsira kuzhina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim