Produkte Italiane për hotele

Shitet nga: Ble Shpk Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Ble sh.p.k sjelle ne tregun e Kosoves produkte per hotele. Te gjitha produktet jane Italiane.

Keto produkte jane per dhomat e hotelit, mund te porositen edhe si pakete. Disa nga produktet jane: sapun, shampon, per rroje, brusha me pasten e dhembeve, llustrues i kepuceve, papuqe.

Shesim me shumice dhe pakice.

Dyqani jone gjendet ne Prishtine, ne rrugen Bajram Kelmendi (tek 4 Llullat) 150 metra ne ane te djathte.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim