Produkte nga druri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kenti 19 Krr 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Ndërmarrja KENTI bënë prodhimin sipas porosisë të produkteve të ndryshme nga druri austriak ARISH: Dysheme për Terasa, Kafiteri, Restorante dhe Pishina; Rrethoja dhe Gilindera druri; Terasa; Vazo; Pergola; Veranda; Kapriata dhe Konstruksione nga druri; si dhe Fasada Strukturale nga druri ARISH.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim