Punime nga druri

Shitet nga: Graniti dekor 01 Gsh 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Paunojm te gjitha punimet nga druri si.shtepi prej druri .terasa veranda rrethoja dekorative karriga bunar vazo si dhe lojra per femije.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim