Punojm: Veranda dhe terasa e shum tjera.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Carraleva-Dekor 19 Jan 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Punojm: veranda, Terasa, Rrethoja dekorative mbuloja per bunara, kreveta karrika e Tavolina e shum shum tjera ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim