Rafte per syze dhe bizhuteri

Shitet nga: Agon 04 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten rafte per syze dhe bizhuteri shume pak te perdorura dhe me cmim shume te arsyeshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim