Renovim i mobiljeve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Andi 23 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bejm Renovimin e Mobiljeve ,Kauqave Karrigave etj me material cilesor , shtof skaj dhe lekur nga turkia .Per punen e kryer japin Garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim