Renovim mobileve

Shitet nga: Shpetim 18 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bejm riparimin e te gjitha llojeve te mobileve me qmime.te arsyeshme dhe materjale kualitative transporti gratis ne ter kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim