Renovim mobileve

Shitet nga: Andi 21 Mar 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Renovojm te gjitha llojet e mobileve me materjale kualitative dhe qmimet me te volitshme ne treg renovimi behet per garnitura 3-2-1 kende kauqa separe tabure minera karrika montim dhe demontim i dhomave te gjumit etj etj transporti gratis mbajm pergjegjsi per punen e kryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim