Riparim i Mobiljeve Kauqave Karrikave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ANDI Tex 12 Jan 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bejm Riparimin e Mobiljeve ,Kauqave Karrikave etj me shtof skaj dhe materiale te tjera shum cilesore te importuara nga Turqia .Per punen e kryer japim garancion .049 129 673 Viber +37745 518 948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim