Riparim i mobileve

Shitet nga: Shpetim 14 Shk 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bejme riparimin e te gjitha llojeve te mobileve si garnitura 3-2-1 kauqa kende karrike etj etj.... me materjale kualitative dhe qmime te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim